Jdi na obsah Jdi na menu
 


:FK Strážné - FC Poříčí 1: 2 ( 0 : 1 )

Už absence několika hráčů ,kteří dali přednost hokejovému přenosu před vlastním fotbalem ,je sice nepochopitelná, ale dávala tušit , že na hřišti budou problémy. Nastoupit museli zranění nebo nedoléčení hráči a bylo to samozřejmě znát už od prvních minut. Fotbal to ke koukání nebyl vůbec ,ale soupeř byl ,snad i díky silnému větru, přece jenom aktivnější. Velké šance však nebyly na obou stranách ,až ke konci první půle vyslal M.Stejskal pěknou kolmici na J.Jiřičku a ten si s ní parádně poradil - 1 . 0 . Do kabin jsme šli s nejtěsnějším vedením i díky L.Feslovi ,který chytil absolutní tutovku.

Druhá půle zpočátku nevypadala ,že by měl přijít zásadní zvrat. My jsme nehráli dobře ,ale ani soupeř nevyvíjel nějaký enormní tlak . Až ve 23.minutě prošel nejlepší hráč soupeře mezi našimi obránci jako nůž máslem a předložil míč k vyrovnání na 1 . 1. A  výsledkový obrat nastal , když po centru L.Fesl nemastně a neslaně vyběhl a náhodný a určitě nechtěný kop soupeře ho přeletěl a s přispěním větru skončil v bráně !  1 . 2 .

V našem závěrečném a zoufalém  tlaku jsme si skutečně vypracovali několik příležitostí , ale dát gól jsme nedokázali. Celkově musíme přiznat , že vítězství Poříčí bylo zasloužené.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář