..Poříčí - FK Strážné 3 : 1 ( 0 : 0 )

Při neuvěřitelné absenci tento víkend, ať už z jakýchkoliv důvodů ( práce ,bolest zubů, festival. rodinná oslava, pohřeb atp.) jsme přijeli do Trutnova jen s torzem. Ale jedenáct nás bylo.

Přesto jsme hráli s domácími vyrovnaný zápas bez velkých šancí na obou stranách. Za zmínku snad stojí jen neuznaná branka Poříčí pro jasný ofsajd a na druhé straně po rohu nastřelená tyč domácí branky. Bezgólový stav byl spravedlivý a bylo jasné ,že kdo ve druhé půli dá první gól , vyhraje. Pomalu jsme po přestávce získávali mírnou převahu, ale přišla 65.minuta a zbytečný faul J.Srnského na hráče postaveného zády k brance a po penaltě a vedení už měl soupeř navrch. Druhou penaltu už pak viděl jen rozhodčí a domácí zvýšili na 2 : 0. Přesto jsme ještě zabojovali a po nádherném sólu A.Skrbka , snížili na 2 : 1 . Pět minut před koncem se nadechl ke svému sólu také P.Čurda , ale jeho dalekonosná střela skončila jen na břevně domácích. No je to taky trochu o štěstí.

Závěrečná snaha o vyrovnání přinesla ještě jednu příležitost A.Skrbka , ale ten bohužel sám před prázdnou brankou na míč nedosáhl. A tak soupeř v nastavení z brejku pečetil výsledek.