16. 6. 2009

Bílá Třemešná "B"  -  FK Havex Strážné 0 : 4

Sestava : Fesl - Drinka,Čurda,Brádler"C",Skrbek - Jiřička,Kosina,Grégr(60.Pfeifer),Hampl - Danihelka(60.Vraštil),Slavík(80.Absolon)

Branky : Danihelka,Slavík,Vraštil,Absolon

V neděli jsme sehráli mistrovské utkání v B.Třemešné. S B.Třemešnou "B", nemáme na jejich hřišti zrovna dobrou bilanci. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, asi po pěti minutách jsme vzali taktovku zápasu do svých rukou a začali  hrát svůj fotbal. Šance na sebe nenechaly dlouho čekat, ale dobře chytajícího domácího gólmana jsme nemohli překonat. Ve 25.min. přihrával J.Jiřička do malého vápna na nabíhajícího M.Danihelku a ten dal první gól zápasu. Do konce prvního poločasu stojí ještě za zmínku dalekonosná střela P.Kosiny, která skončila, bohužel, na spojnici břevna a tyče. Po prvním poločase byl stav utkání 0:1.

Druhý poločas se obraz hry moc nezměnil, stále jsme si vytvářeli gólové šance. V 55.min. si dvě šance vytvořili i domácí, první zlikvidoval náš gólman L.Fesl a druhou vykopával z brankové čáry J.Jiřička (to bylo od domácích vše). Potvrdilo se už otřepané(nedáš - dostaneš), v 58.min. se ve vápně u balónu objevil J.Slavík a zkušeně proměnil na 0:2. Po vystřídání se do hry dobře zapojili kluci z lavičky(S.Vraštil a P.Pfeifer),také se tlačili do zakončení. V 70.min., po závaru ve vápně, se to povedlo ( S.Vraštil uklidil hlavou míč do sítě). V 80.min. přišel na hřiště M.Absolon a za dvě minuty předvedl, jak se dávají góly. Naběhl si ve vápně na centrovaný balón a hlavou skóroval. Ve druhém poločase jsme ještě nastřelili břevno(S.Vraštil) a tyč(J.Jiřička).

Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě a všem klukům za to patří dík.