Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ba Rtyně - FK Strážné 4 : 0 ( 1 : 0 )

Pro největší debakl letošního ročníku  jsme jeli do nejvzdálenější destinace - do Rtyně. Pro nás to byl vzhledem k postavení v tabulce jen nepříjemný výlet , zatím co domácí stále živí naději na postup z druhého místa při idealní konstalaci. A podle toho to vypadalo i na hřišti.

Od prvních minut bylo jasné kdo má chuť, i přes velké horko  , běhat  a připsat si plný bodový zisk. První půle ale ještě vypadala , jako bychom byli schopni tady uhrát slušný výsledek. Do velkých šancí jsme domácí nepouštěli a i když měli územní převahu ,před brankou nebyli nebezpeční. Přišla však naše hrozná individuální chyba ,kterou domácí pohotově potrestali .

Ještě se i po přestávce dalo s výsledkem něco dělat , ale když po třech minutách přišel špatný výkop a bleskový útok soupeře ,nepokrytý útočník,který patou efektně zakončil , bylo rozhodnuto. Přestali jsme klást větší odpor a jen sledovali časomíru kolik minut a gólů zbývá do konce. Banik se zachoval slušně a skóroval už "jen " dvakrát. Dokonce nám nabídl i dvě šance , ale ty Balcar a Hampl odmítli. Velké absolutorium zaslouží P.Čurda ,který zápas dohrál i přes otřes utrpěný už v 15.minutě. Jednoznačné vítězství domácích a rychlé zapomenutí na náš výkon obzvláště ve druhém poločase.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář