Baník Žacléř : Fk Strážné 3 : 1 ( 3: 0 )

Odložený zápas ,který jsme odehráli pouhé dva dny po utkání v Poříčí se nám příliš nepovedl . Plně to platí zejména o začátku střetnutí. Než jsme se rozkoukali a někteří hráči rozhýbali ,prohrávali jsme 0 : 2 ! Tragické výkony všech hráčů při bránění a samozřejmě i neschopnost něco vytvořit vpředu , to byla voda na mlýn pro pohyblivého soupeře ,který lépe zvládl dva zápasy ve třech dnech. Při vší smůle si v 45. minutě J.Plecháč nešťastně srazil míč do vlastní branky a o výsledku se zdálo , že je rozhodnuto - 0 : 3 .

Ale druhá půle byla o něčem jiném. Neskutečně jsme se zvedli a možná i díky tomu , že domácí začali jen bránit výsledek . vytvořili jsme si velkou převahu a branky visely ve vzduchu. Několik šancí jsme si vytvořili ,ale góly nepadaly. Ten jeden čestný přišel až v závěru ,kdy už nebylo pomyšlení na nějaký obrat. Domácí si však vítězství hlavně za první poločas určitě zaslouží. My se musíme dát hlavně zdravotně do pořádku a v dalším " zájezdu" tentokrát do Rtyně , se pokusit uspět .