Baník Rtyně - FK Strážné 2 : 3 ( 0 : 2 )

Po prvním hororovém kole , po kterém nám bylo distancováno 5 chlapů ,jsme si chtěli spravit chuť na fotbal "zájezdem" do Rtyně. Ať už výsledek utkání s Baníkem je jakýkoli , vždy je to v klidu a rozhoduje jen momentální forma. A stejně tomu bylo i tentokrát.

Začátek byl rozpačitý z obou stran a u nás bylo vidět, že v tomto složení je to opět premiéra ,která ale měla už od 12.minuty příjemný průběh. Po chybě v domácí rozehrávce ,   jsme se několika rychlými přihrávkami dostali až do zakončení M.Janochem do prázdné branky . 0 : 1. Domácí ve snaze srovnat skóre otevřeli hru a my jsme opět trestali z rychlého protiútoku po krásné finální přihrávce O.Zarebského tentokrát J.Srnským do odkryté brány ve 23.minutě. 0 : 2. Do druhého poločasu nastoupili domácí s velkou chutí a bojovností ještě s výsledkem něco udělat. A šance k tomu měli. Nám přestal fungovat střed zálohy , vpředu jsme nepodrželi míč a soupeř měl najednou tlak, který nakonec vyústil jen v množství rohových kopů. V 75.minutě se ale domácí přece jen dočkali a z bezprostřední blízkosti snížili na rozdíl jediné branky. Potřebovali jsme se uklidnit a to se podařilo v 81.minutě O.Zarebskému, když za hranicí vápna přízemní střelou k tyči ,zápas rozhodl ." ( podle nezávislých expertů byla střela z 52 metrů a po její dráze hořela tráva ) "  Ale vážně .. potom už domácí v závěrečném tlaku jen snížili a vynikající rozhodčí Prokůpek zápas ukončil.