Baník Rtyně - FK Strážné 2 . 2 ( 1 : 1) pen. 1 :3

Na neuvěřitelně skvěle připraveném trávníku jsme ve třetím kole ve vzdálené Rtyni nastupovali s důvěrou , že už konečně tady urveme nějaký bod. A to i přes to že sestava byla ,vzhledem k mnoha absencím ,zase úplně jiná. Nějakou dobu trvalo ,než si to takzvaně sedlo. Celý první poločas nebyla ani na jedné straně žádná kombinace a diváci byli jak na tenise. jen dlouhé nakopávané míče a plno tvrdých soubojů. Po jednom takovém jsme T.Grégrem ve 26.min.zahrávali přímý kop a R.Sokol skvěle hlavou nedal brankáři domácích šanci. 0 :1. Ale dlouho jsme se z vedení neradovali. Už v 31.minutě L.Fesl po serii rohů Baníku další centrovaný míč špatně vyrazil a osamocený Múka srovnal . Vyrovnaný stav i hra vydržely až do přestávky.

Druhý poločas byl však o něčem jiném . Po některých změnách v naší sestavě jsme začali více kombinovat a přízemní hrou získávali mírnou převahu. Ale když jsme domácí nijak brankově neohrozili , přišel rychlý protiútok a nejlepší hráč Baníku M.Hoffman se doslova protlačil před naší branku a skóroval. 2 : 1 .   Ještě bylo skoro 30 minut času s výsledkem něco udělat a především důrazný A.Hampl se o to velmi snažil . Připravil nejméně dvě tutovky ,ale ani ty a ani samostatný únik J.Balcara brankou neskončily. Až v 82.min. se k trestnému kopu z asi 20metrů postavil J.Plecháč a s pomocí domácího golmana srovnal na konečných 2 : 2

Remíza asi zasloužená (Baník nastřelil tyč) , ale v 89.minutě se podařilo našemu R.Hronovi  překopnout prázdnou bránu ze tří metrů.! Škoda , ale i tak po vítězném rozstřelu z pokutových kopů vezeme dva body .Dobrá práce.