Baník Rtyně - FK Strážné

Baník Rtyně - FK Strážné 3-1 (2-1)

V sobotu po obědě jsme přijeli do Rtyně s myšlenkami na vítězství a podle toho jsme také vstoupili do utkání. Prvních dvacet minut jsme byli aktivnější a určitě i lepší mužstvo. Hru jsme drželi na zemi a kombinačně domácí přehrávali. Bohužel jsme se dopustili hrubé chyby ve středu hřiště a soupeř z rychlého protiútoku a s přispěním našeho brankaře skóroval a  ujal se  vedení 1-0. Během dvou minut jsme po dalším zaváhání v naší obraně obdrželi druhý gól a nevypadalo to s námi v tuto chvíli vůbec dobře. Z dvou rychlých gólů jsme se přeci jen oklepali a těsně před poločasem ze zahrávaného  rohového kopu snížili na 2-1.Do druhé půle jsme šli s jasným cílem a možná i odhodláním minimálně vyrovnat. Bohužel realita byla jiná. Soupeř byl celý druhý poločas jasně lepším mužstvem a prakticky nás k vážnější situaci nepustil. Navíc přidal po našem zaváhání střelou z vápna třetí gól a bylo jasné, že všechny body zůstanou ve Rtyni. Snažili jsme se sice vytvořit tlak v závěru, ale bohužel naše koncovka a přechod do útoku je momentálně velmi špatný a proto soupeř vyhrál zcela zaslouženě.