Bílá Třemešná - FK Strážné 2 : 6 ( 2: 3 )

A opět začátek jako ze zlého snu : běžela asi 30.vteřina, jednoduchý průnik po naší pravé straně a J.Plecháč musel zatáhnout za brzdu,ale za cenu faulu a z penalty domácí otvírají skore. .Ale to není vše.Než si to naši obránci vyříkali, koho byla vina , ztratili jsme po rozehrávce míč a po stejné straně se domácí dostali až před bezmocného L.Fesla a se štěstím zvýšili na 2 : 0 . Začínala 3.minuta !! Ani potom ještě našim borcům nezazvonil budíček. Ještě neuvěřitelná minela posledního J.Plecháče a samostatný nájezd domácího útočníka ,který zlikvidoval Fesl byly tou poslední kapkou. Pak jsme se konečně dostali do hry .Opět byl u toho Plechy a z trestného kopu parádně snížil na 2 : 1. Dobře hrající T.Jílek pak ranou k tyči vyrovnal a ještě do poločasu jsme výsledek otočili ,když začal řádit M.Stejskal. Nejprve dal podle brankáře na 3 : 2 a v druhé půli přidal další dvě branky , když zřejmě soupeře ještě šetřil a nejméně dva góly dát nechtěl. Gól dal i J.Srnský tentokrát neobvykle hlavou.

To ,že jsme si od rezervy Třemešné odvezli tři body , není až takový úžasný výkon , ale po tak otřesném začátku se šestibranková šňůra prostě musí kvitovat proti jakémukoliv soupeři.