17. 8. 2009

Sokol Bílá Třemešná : Fk Havex Strážné 5:2

Sestava: Fesl-Drinka,Čurda,Brádler"C",Skrbek-Slavík,Hampl,Grégr,Jiřička(70.Pfeifer)-Smolík(65.Absolon),Danihelka(80.Grosman)

Branky:Drinka"p",Smolík

K dalšímu mistrovskému utkání jsme přijeli na horkou půdu Sokola Bílá Třemešná.Vstup do utkání se nám vydařil a už v 5.minutě jsme vedli (po proměněném pokutovém kopu Tomáše Drinky). Celkem se nám dařilo odolávat tlaku domácích a držet s nimi krok. Domácím se podařilo do konce prvního poločasu vyrovnat ze standartní situace(nádhernou střelou pod břevno).

Druhý poločas jsme začali opět dobře(v 50.minutě se ujímáme vedení 2:1). Do 65.minuty jsme byli domácím rovnocenným soupeřem. Domácí jsme dostali do hry našimi hrubými chybami v obraně.1.) Rukou ve vápně(proměnění pokutového kopu 2:2)...2.) Nepozorností obrany a to hned dvakrát,nakopnutý balón za obranu na nepokrytého hráče, který proměnil na 3:2 i na 4:2.Domácí přidali ještě jeden gól a uzavřeli skóre na 5:2.

Prohráli jsme s velmi kvalitním soupeřem, jen mě mrzí konečný stav. Konec zápasu se nám vůbec nevydařil, snad se poučíme.