Bohuslavice - FK Strážné 0 -5 (0 - 1)

Po náročném utkání v minulém týdnu , kdy jsme podlehli Vrchlabí B 0- 3 jsme do utkání s Bohuslavicemi vstoupili velmi nekoncentrovaně. Již v první minutě se po našem nedůrazu hosté dostali do samostatného úniku a jen výborný zákrok Tondy Skrbka nás uchránil od obdržené branky.

To ale bylo ze strany domácích prakticky vše co za celé utkání předvedli. Poté už  hráli jen na nakopávané  balony na své útočníky, což jsme až na malé závary  zvládli. Naopak to bylo Strážné kdo jednoznačně dominovalo na hřišti a vytvořilo si několik stoprocentních šancí, které ale zlikvidoval velmi dobrý brankař domácích. Až  ke konci prvního poločasu se podařilo T. Grégrovi prostřelit z hranice velkého vápna vše co mu stálo v cestě a do kabin jsme šli za zaslouženého vedení 0- 1.

Začátek druhé půle byl z naší strany opět malátný, a hrozilo místy i vyrovnání, ale postupně se naše hra zvedla a po krásné kombinaci Jiřička - Messi,  zakončil Píďa a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Poté jsme přidali ještě tři branky, kdy skóroval dvakrát náš kanonýr Kalda a jednou Messi. Po vyloučení domácího hráče se utkání  již pouze dohrávalo a jen díky výborným zákrokům domácího brankaře zůstal stav pouze 0- 5.