Dolní Kalná - FK Havex 3 : 0 ( 1 : 0 )

Snad už poslední zápas podle stejného scénáře,nás čekal s Kalnou na neuvěřitelném terénu : stále mnoho zraněných a nedoléčených hráčů,střelecká impotence a v neposlední řadě i nezájem některých kluků. Ani domácí nebyli kompletní a tak čutaná na blátě byla jen těžko ke koukání.Přesto,že Kalná byla herně lepší,šance byly na naší straně a jen tyč a neschopnost dát gól udržovala výbornému brankáři domácích čisté konto.A pak přišla chvíle našeho Tondy S.,který ve skluzu překonal vlastního gölmana - 1 : 0.

Druhý poločas jsme kalenské zatlačili a hráli docela slušný fotbal s několika příležitostmi,ale branky padaly do naší sítě.Nejprve trestuhodně odevzdaný míč při našem útoku od Ondry G.a špatný návrat všech,což domácí rychlým protiútokem potrestali - 2 : 0.Na závěr , v 90.minutě,zaúřadoval nejmenší hráč na hřišti,který přeskočil ,dnes nejistého,brankáře Marka M. a hlavou upravil na konečných 3 : 0.

Na závěr snad jen, že už je konec sezony.Pro naše přetrénované borce je to vysvobození a nezbývá než doufat v lepší jaro.Snad se dáme trochu do kupy a budeme mít z fotbalu zase radost.