12. 10. 2009

Dolní Kalná - FK Strážné 0 - 3

Sestava: Fesl - Drinka , Čurda , Brádler, Skrbek - Slavík ,Hampl, Grégr, Jiřička - Danihelka, Smolík

Střídali: Jirkuš, Pfeifer

Ve velmi vyrovnaném utkání , které se hrálo na měkkém, ale regulérním hřišti, byli od počátku aktivnější domácí hráči.Hned v úvodu utkání se blýskl třemi nadstandartními zákroky brankař L. Fesl, který nás udržel ve hře o tři body.Po ospalém začátku z naší strany jsme se i my osmělili a hru vyrovnali.Těsně před koncem prvního poločasu se řítil sám na brankaře, jinak velmi dobře hrající, Voříšek( J. Jiřička),ale stejně jako J.Smolík své šance jako už tradičně nevyužili.Do kabin se šlo za stavu  0- 0.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a hrozili hlavně po stranách ,kde jsme soupeře jasně přehrávali.Po dalším skvělém zákroku našeho brankaře a nevyužité šanci soupeře přišel pro domácí trest.Na centrovaný míč si do vápna naběhl vystřídavší a velmi dobře hrající  ,, Citrónek ''  a nekompromisně nás poslal do vedení 1 - 0 .Soupeř se snažil odpovědět a sahal po vyrovnání, ale po pěkném zakončení T.Grégra jsme se ujali vedení 2-0 a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Na závěr utkání se po rohovém kopu J.Hampla ,,zavěsil" do vzduchu T. Grégr a nekompromisně hlavou zvýšil na 3 - 0.Za bojovnost a předvedenou hru jsme si zvítězit zasloužili, ale soupeř předvedl kvalitní výkon,za který se nemusí stydět.