FC Lánov - FK Strážné 0 : 1 ( 0 : 1 )

Další v řadě "derby" hned na počátku jara jsme v neděli odehráli v Lánově. Úroveň zápasu ovlivnilo hlavně větrné počasí a neuvěřitelně nerovný terén. V úvahu přicházely jen nakopávané balóny a hlavičkové souboje. A to na kráse nepřidá. Silný vítr a nakloněná rovina pak určily ,průběh obou poločasů. V tom prvním jsme měli vítr v zádech my a převahu jsme ale vyjádřili jen jednou dalekonosnou střelou M.Janocha , na kterou domácí brankář nedosáhl - 0 : 1.

Ve druhé půli lánovské tlačil nejen vítr ,ale i velká chuť alespoň srovnat. A neměli k tomu daleko,jen dobrý výkon L.Fesla v bráně a pro domácí nepřekonatelná překážka jménem P.Čurda "zavinily" , že se skóre neměnilo. Šance do kterých jsme se v druhé půli dostávali my , zůstaly , díky zbrklosti našich hráčů , také nevyužity .

A tak po nedělní holomajzně jsme si odvezli z Lánova všechny tři body. Můžeme jen doufat . že snad počasí a terény v příštích týdnech dovolí předvádět lepší fotbal.