FC Lánov - FK Strážné 0 : 5 ( 0 : 2 )

I když v silně pozměněné sestavě , přesto jsme byli v Lánově favority. Ten zažívá asi nejhorší období za posledních 15 let a je jistým sestupujícím. Hrálo se tedy více přátelské utkání než tradiční derby. Od počátku jsme soupeře zatlačili a vytvořili jsme si několik dobrých příležitostí a už v 6.minutě po krásné kolmici od M.Stejskala přehodil brankáře domácích J.Jiřička . Pak jsme ,jak bývá naším zvykem , dali soupeři šanci a ten měl několik slibných akcí , které však nedotáhl do konce . Lánovští zahrávali několik nebezpečných rohů a jednou nastřelili tyč , ale tady se asi projevila jejich neschopnost dát branku na což zřejmě dopláceli celý rok. Naše protiútoky v té době byli stále nebezpečné a ještě do konce poločasu jsme z jednoho zvýšili J.Plecháčem na 2 : 0. I ve druhé části ,kam domácí poslali hned čtyři čerstvé mladíky, byli na jejich straně možnosti ke zkorigování stavu , ale nedali opravdu ani největší tutovky ( připomínalo to náš minulý zápas s Kocbeřemi) . Naopak dnes s chutí hrající J.Jiřička převzal taktovku a byl u všeho dalšího - na jeden gól nahrál , další dal sám  a v poslední minutě stanovil krásnou střelou skóre zápasu na 5 : 0. Až příliš kruté pro domácí.