Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Vrchlabí - FK Havex 3 : 1

Na překvapivě nekvalitním trávníku se sešla dvě absencemi zdecimovaná mužstva : na jedné straně červené a na druhé různá zranění donutily trenéry sáhnout do svých reserv. A ty jsou nesrovnatelné.Na straně domácích nastoupilo několik dorostenců,zatím co my takovou možnost nemáme a sáhnout už není kam. 

Začátek byl velice vyrovnaný a příležitostí moc nebylo,ale ta z 12.minuty obětavě nastoupivšího Martina J.,byla 100%.Nehrál se příliš pohledný fotbal,mladíci domácích jen nakopávali a my jsme zase neměli příliš chuti pomoct v běhání Vaškovi J.,který jediný projevoval snahu hrát.Tak až při uvolnění Pídi do vápna a následném faulu na něj nařídil rozhodčí penaltu a brankou právě Václava jsme se ujali vedení. Jen krásná střela Honzy P. do břevna už je jediným okamžikem,který stojí za zmínku.

Do druhé půle jsme vstoupili ještě docela slušně a hned ve 3.min. šel sám na Skořepu Ondra Z.,ale ukvapeně vystřelil z 18 metrů.Vrchlabí projevilo potom víc snahy a jejich tlak se dostavil. Naše postarší obrana najednou nevěděla kam dřív skočit,ale i díky Feckovi jsme stále drželi vedení.Až do 76.minuty ,kdy vyrobil obrovskou hrubku Lukáš J.a připravil domácím první branku-1 :1. Neuplynuly ani dvě minuty a s chutí hrající mladíci skore otočili.2 : 1

My jsme pak už na žádný zvrat neměli a tak ránu z milosti nám zasadil v 90.min.další z mladších dorostenců v dresu Vrchlabí a potvrdil jejich zasloužené vítězství.

Už jen dvě kola ....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář