Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Vrchlabí - FK Strážné 1 : 1 ( 0 : 1 ) pen. 2 : 3

      Stále ještě sestupem a nebo alespoň baráží ohrožené "béčko" Vrchlabí, muselo proti nám naplno bodovat, aby se pomalu vyhnulo záchranářským pracem. Jejich sestava podle toho i vypadala , hra a hlavně výsledek už méně.

My jsme , jak už je to v této fázi sezony normální, stěží opět lepili sestavu. Hraje každý, kdo jen trochu může chodit. O to větší ale byla bojovnost a tentokrát i dodržování taktiky. Hra byla celý první poločas vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách , s tím, že krásnou akci J.Plecháče, O.Zarebski dokázal proměnit 0 : 1.

Ve druhém poločase Vrchlabí moc chtělo s výsledkem něco udělat, ale až do 65.minuty jsme dobře bránili a i se štěstím jsme stále vedli a byli v brejcích nebezpeční. Pak ale musel střídat O.Zarebski, Vrchlabí trochu přeskupilo řady a tlak se zvyšoval. Našim borcům přece jenom začaly docházet síly a po dobře zahraném př.kopu konečně a asi zaslouženě domácí  srovnali.Zbývající minuty se odehrály kolem našeho vápna a jen nemohoucnost vrchlabských střelců poslala zápas do pokutových kopů. Tentokrát jsme je zvládli lépe my a tak druhý bod putoval na naše konto.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář