FC Vrchlabí - FK Strážné 2 : 7 ( 1 : 4 )

Druhá minuta tradičně hodně sledovaného utkání a Honza Jiřička pohotově z 25metrů přehazuje vysunutého Skořepu v brance Vrchlabí. To se ještě nevzpamatovalo ze šoku a ve 4.minutě opět Jiřička krásně nacentroval a M.Janoch hlavou zvýšil na 2 : 0 !! Docela slušný začátek. Béčko Vrchlabí,ve kterém nastoupili snad jen tři hráči ,kteří neokusili 1.A třídu , však mělo ještě 85 minut na to, aby s výsledkem něco udělalo. Ale včera to byl náš den...

Tak jako jsme my před týdnem brzy inkasovali od Jánek a naše hra se totálně rozpadla ,stalo se totéž tentokrát Vrchlabí. Jejich náhle nervózní a frustrovaní hráči si nedokázali vytvořit větší tlak, nevěděli si rady s naší zabezpečenou obranou a z toho plynuly i chyby , kterých se ještě před chvílí sebevědomí hráči dopouštěli. Po jedné takové došlo k faulu na našeho hráče ve vápně a penaltu jistě proměnil Jiřička. 0 : 3. Po následném komentáři šel V.Janda pod sprchy a bylo jasné,že se rýsuje překvapení kola. "Domácí" ještě snížili tečovanou střelou na 1 : 3 , ale to bylo z jejich strany do poločasu vše. Za zmínku ještě stojí parádní zákrok L.Fesla ,který svým výkonem dal zapomenout na selhání z minulého kola. Těsně před přestávkou pak po samostatné akci R.Sokola zvýšil M.Janoch na 1 : 4!! Do druhé části nastopili hráči Vrchlabí přece jenom s větší chutí se stavem něco udělat , ale v oslabení to měli těžké ,zvlášť když svojí neukázněností šli "do devíti" . A bylo po zápase . Nám padlo do brány vše ( i bodlo J.Balcara ) a bylo otázkou na kterých číslech se zastaví skóre. Naší sníženou koncentrací na závěr jsme umožnili Vrchlabí upravit na konečných 2 : 7.

Co dodat ? Každý zápas je jiný a nám tentokrát vyšel i po taktické stránce . Dobré výkony J.Jiřičky , P.Čurdy, T.Grégra ,R.Sokola a střelecká potence ještě nedoléčeného M.Janocha rozhodly.