FC Vrchlabí - FK Strážné

22. 8. 2010

FC Vrchlabí - FK Havex Strážné  1 : 3 ( 0: 2 )

K druhému utkání podzimu jsme po porážce v Hostinném nastoupili k malému derby veVrchlabí . Zvláštní náboj toto utkání mělo tím,že 5 našich hráčů někdy v minulosti za soupeře nastupovalo. Začali jsme velmi dobře a rychlou přízemní hrou jsme získali převahu,která ve 27.minutě vyústila k faulu na Miloše D.a z následného trestného kopu Martin J. nádhernou střelou  zaznamenal první branku. Jen o 6 min.později po krásné kolmici Jardy H. si už věděl rady Miloš-Dandy D. a vedli jsme 2-0. Potom jsme přece jen polevili a soupeř se do konce poločasu snažil skore upravit.To se ale paradoxně mohlo stát na druhé straně,když Dandy běžel sám na branku ,ale nedal. Po poločase se hra vyrovnala ,ale vyložené příležitosti nebyly ani na jedné straně. Pak došlo k ošetřování našeho hráče a zkušený Pleva ,který byl nejlepším hráčem domácích,dal z voleje výstavní branku - 1:2.Díky průměrnému výkonu rozhočího se na hřišti začalo jiskřit a teprve gól Honzy J. po nezištné přihrávce Ondry Z. vše uklidnil- 1:3.    Celkově velmi kvalitní zápas jsme odehráli v dobrém tempu a můžeme se jen těšit ,že po zapracování nových hráčů do sestavy budou naše výkony ještě lepší.