FC Vrchlabí B - FK Strážné 1 : 3 ( 1 : 1 )

Že bychom byli považováni za favority ,to se opravdu říci nedá. Bod z vrchlabského letiště by byl považován za úspěch. Však taky běžela druhá minuta a jen díky R.Gottsteinovi svítilo na tabuli stále 0 : 0. Deset minut jsme se nedostali za půlku a nevypadalo to příliš optimisticky. Ale po počátečním tlaku domácích se hra přece jen vyrovnala a po krásné akci J.Srnského to byl asi nejlepší hráč na hřišti J.Jiřička ,který otevřel skore - 0 : 1. Naneštěstí jsme se neradovali dlouho. Nedůrazné bránění ve středu hřiště a přízemní střela z hranice vápna už po dvou minutách ,znamenala vyrovnání na 1 : 1. Za tohoto stavu se šlo do kabin ,když ani jedno mužstvo si nevypracovalo žádnou tutovku.

Do druhé půle nastoupili domácí s velkým odhodláním rozhodnout zápas brzy ve svůj prospěch.Tlak z jejich strany byl velký ,obzvláště když jsme museli střídat zraněného P.Čurdu ve středu obrany. Několik dobrých příležitostí Vrchlabí zahodilo a jak to ve fotbale bývá z ojedinělé akce se zrodil trestný kop a J.Jiřička překvapil ze 30metrů všechny včetně domácího brankáře Hladíka - 1 . 2 .  A pak už jsme s velkým přehledem kráčeli k překvapivému výsledku. Domácí  znervozněli a jejich snaha po vyrovnání byla trochu jalová, a tak střídající V.Zárybnický hlavou rozhodl. 1 : 3 !