Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Vrchlabí B - FK Strážné 2 : 0 ( 0 : 0 )

V prvním jarním kole hraném samozřejmě ještě na umělce .jsme určitě nebyli favority. " Béčko " má postupové ambice ( a šíře kádru tomu napovídá) a naše skromné přání je zachovat přebor pro příští rok.

Nastoupili jsme ( snad naposledy ) ve velmi kombinované sestavě a jasná taktika byla : dobře bránit a případně přejít do rychlého protiútoku. A to se nám docela dařilo , když v prvním poločase měli domácí snad jen jednu šanci ( Tauchmanovo břevno z dálky ) . Vrchlabí nás sevřelo hlavně ke konci poločasu ,kdy opravdu branka visela ve vzduchu, ale ubránili jsme se.

 Ještě v 65.minutě jsme mohli pomýšlet na nějaký bodový zisk , ale zapomněli jsme nato , že v mužstvu domácích vystřídal nevýrazného Tomčíka Ondra Zarebski a ten dvěma góly utkání rozhodl. Byly to dvě krásné akce po křídlech s přesným centrem na nabíhajícího Ondru a ten se nemýlil. Ještě jsme vyvinuli určitý tlak , ale koncovka nebyla žádná. Zasloužená výhra Vrchlabí, naše mužstvo musí sbírat body v jiných duelech a hlavně už se sejít. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář