FK Havex - B.Rtyně 1 : 1 ( 0 : 1 ) PEN . 1 : 2

Už před zápasem bylo jasné,že nás čeká těžká práce a vzhledem k zraněním že nebudeme zase kompletní.K tomu můžeme připočítat opravdu rozvolněnou morálku téměř poloviny mužstva,která slaví tu narozeniny,tu loučení se svobodou a příště třeba VŘSR.Ale nedá se nic dělat jsme amatéři a víc nás není.

Utkání začalo ve vysokém tempu a v 10.minutě to mohlo být třeba 2 : 2,ale na obou stranách skvělí brankáři drželi čisté konto.Hrál se opravdu parádní fotbal s mnoha šancemi a kdyby se do toho nepletl chabý rozhodčí Mlynář,nevěřili byste,že je to jen okres.Naše obrana opět bez svého dirigenta Petra Č.se dopustila několika chyb a jednu hosté ještě do poločasu potrestali šikovným Křesťanem: 0 : 1. Snaha o vyrovnání byla zřejmá,ale hosté dobře bránili.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil,převaha byla na naší straně,ale vyrovnat se podařilo až v 75.minutě,když Petr P. "donesl" po chybě brankáře balon do sítě. Bohužel to bylo z naší strany vše a tak se šlo na penalty. V těch jsme nastřelili jednu tyč a jedno břevno a zbyl nám jenom bod. Doma asi neúspěch,ale nic se neděje,do konce je ještě daleko. Teď Kundice.