FK Havex - B.Rtyně 2 : 2 ( 0 : 2 ) pen. 7 : 6

Ještě se ani pořádně nezačalo a už vedli hosté 1 : 0.Hned z výkopu se lehký míč dostal až k Lukášovi F.,který jej podcenil a k údivu všech skončil v brance.Ale přesto jsme začali hrát dobře ,soupeře přehrávali ve všech směrech ,jen góly nepadaly.Málo jsme stříleli a i když jsme si šance vytvářeli,bylo jasné,že na tom hrozném terénu se dnes budeme pěkně trápit.Zvlášť když z ojedinělého útoku Baník zvýšil vedení. A opět obléhání branky jako v házené,ale do kabin se šlo za neuvěřitelného stavu 0 : 2.

Druhá půle už byla " hop nebo trop ",přestali jsme bránit a všechno vrhli do útoku.Šancí bylo na tři zápasy,ale do odkryté obrany mohli trestat paradoxně hosté.Nestalo se tak a Tomáš G. konečně trefil 15.minut před koncem naší naději.Po dobře rozehraném rohu na krátko,pak dal Martin J.vyrovnávající  branku na 2 : 2. Zápas jsme mohli úplně otočit,ale vystřídavší Petr Citron dal nejprve do brankáře a pak do tyče . Škoda,byl by hrdinou dne.

A opět dovednostní soutěž,která se líbí snad jen vedení OFS,kdy po desáté penaltě odcházejí domů úplně všichni a jen dva hráči a dva brankáři si na sebe kopou, je výsměchem fotbalu.Živě si představuji,jak v G-lize kopou penalty po zápase s Ostravou ústečtí hráči a zachraňují se tím v lize.

Jinak dnes jen slova chvály za bojovnost a ten bod navíc je bonus.