FK Havex - Fc Vrchlabí "B" 2 : 0 (1 : 0)

Poměrně sledovaný zápas,ve kterém už prakticky o nic nešlo,začal naším tlakem a převahou,která však vedoucí gól neznamenala.Asi v 18.minutě už ale bouřka naší snahu přerušila a šlo se do kabin.Po dohadech a zmírnění deště rozhodl p.Chudoba,že zápas dohrajeme.Hřiště bylo pod vodou,pěkný fotbal se tedy skutečně hrát nedal,ale Ondra Z: se po pár minutách odhodlal ke střele a z dálky nádherně zavěsil : 1 : 0.Branka všechny neskutečně vyhecovala , Vrchlabí se samozřejmě začalo víc tlačit do útoku,byly i šance ,ale ve skórování jim zabránil buď terén,nebo nezměrná bojovnost našich hráčů.

Za neustávajícího deště pokračovalo Vrchlabí ve snaze o vyrovnání,ale rozhodnutí přinesla 80.minuta,když se k odraženému míči dostal Martin J. a z hranice pokutového území s pomocí teče hostujícího obránce, zavěsil : 2 :0.

Terén byl téměř neregulérní a tak byl zápas jen o nasazení a o umění změnit zažitý styl hry.Obě mužstva hrají technicky s množstvím přihrávek,ale to prostě nešlo a jen se nakopávalo. A to jsme asi zvládli lépe.Jen je škoda ,že hosté porážku těžce kousali a jejich zloba se otočila proti rozhodčímu,který to měl na takovém terénu složité a utkání poměrně ukočíroval,ale rozběsněným hostům by se nelíbil ani Colina.

Z naší strany další zápas s nulou a pokračování snového jara.Výborné výkony celé obrany ,i přes zranění Honzy J.kvalitní záloha a úžasná bojovnost Mirečka A., to jsou důvody současných výsledků.