FK Havex - Hostinné 2 : 1 ( 2 : 0 )

Naše situace nevypadala příliš růžově : po nespravedlivé prohře se St. Buky jsme byli hodně dole,k tomu zranění,červená karta,svatební cesta atd,takže sestava byla trochu jiná,než byla představa trenéra. Jenže ten vymyslel dobrou taktiku a ohromná bojovnost všech hráčů pak stačila na překvapivý výsledek.

Hostinné má opravdu mužstvo,které bude hrát o postup,ale s dobrým zónovým bráněním si nevědí rady zkušenější mužstva.A my jsme hráli dozadu skutečně dobře. S přibývajícím časem jsme se dostávali více do hry a především díky vynikajícímu Ondrovi Zarembovi jsme začali mít i navrch.Pak přišla chyba brankáře Horáka,který špatně odhadl dobrý centr Lukáše J. a Tonda S.dal  hlavou první gól.Hra měla stále vysokou "okresní" úroveň,hosté se snažili o vyrovnání,ale přišla krásná akce na jeden dotek a osamocený Mirek A. zvýšil na 2 : 0.

Do druhého poločasu na nás hosté " vlítli ",ale zapomněli při tom brávit a tak jen škoda ,že jsme ze třech samostatných nájezdů nedali nic.Naopak se hostům přece jenom podařilo snížit po hezké akci na 2 : 1. A 12minut před koncem začal nervák.Hostinné ukazovalo ,že kondičku mají opravdu lepší a museli jsme mít taky trochu štěstí,abysme přežili jejich tlak.

Když zkušený Petružálek z otočky trefil jen tyč,bylo rozhodnuto.Hosté byli zklamaní a trochu ublíženě sváděli prohru na rozhodčí,ale takový je fotbal.