FK Havex - Janské Lázně 3 : 0 ( 3 : 0 )

11. 4. 2011

Důležité tři body a výhra 3 : 0 se nerodily lehce,jak by se na první pohled zdálo.Silný,nárazový vítr znesnadňoval kombinaci,balon všem utíkal od kopaček a tak mužstvo hostí,které si přijelo evidentně pro bod,nikam nepospíchalo a čekalo jak si poradíme s počasím a vlastní nervozitou.

Naštěstí už ve 14.minutě se z velkého vápna nádherně trefil Martin J. a vedení skutečně přineslo uklidnění. Už za 11min zvýšil po samostatné akci opět dnes výborný Píďa.Převaha byla stále viditelnější,ale několik tutovek jsme neproměnili a tak definitivní uklidnění přinesla až 36.minuta ,když zakončoval pohotový Miloš D. - 3 : 0. Odevzdaní hosté sice do druhého poločasu vyměnili brankáře,ale ani ten by nezabránil dalším gólům,kdyby naši"střelci" lépe zakončovali.Utkání se v klidu dohrálo a jen zranění Lukáše F. bylo nepříjemným okamžikem v jinak pohodovém nedělním odpoledni.Přes velké bolesti ale zápas dochytal,za což mu patří dík.

Dobrý výkon celého mužstva,ale pořádné prověření nás čeká až za týden .