Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Havex - Ji Kocbeře 2 : 1 ( 1 : 0 )

I přes neuvěřitelnou marodku,která nás provází tento podzim,díky sebeobětování některých hráčů,jsme sestavu přecejenom nějak poslepovali.Ale kocbeřští chasníci nejsou nějací nazdárci. Přijelo mužstvo složené z vysokých ,rychlých a důrazných chlapů s jasnou vůlí už taky bodovat. A tak to byli oni,kteří se tlačili více dopředu,zatímco naši hráči si zase teprve zvykali na nové rozestavění.Pár pološancí bylo na obou stranách,ale skore se měnilo až po kolmé přihrávce na Ondru Z.,který sám před nejistým brankářem hostí,proměnil.

Naše hra se pak velmi zlepšila a přicházely i příležitosti.Žádná se ale neujala a tak pouze jednogólový náskok do druhé půle znamenal velkou opatrnost a soustředění.

Vše vzal na sebe Ondra Z. a po samostatné akci podruhé skóroval.2 : 0. Hosté se pak samozřejmě tlačili dopředu a dokonce nastřelili dvě břevna a měli i další příležitosti,ale podařilo se jim pouze snížit  po hrubce v našich zadních řadách brankou Šmída. A to bylo všechno.V situaci v jaké je torzo našeho mužstva jsou to zlaté body. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář