Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Havex - Ji Kocbeře 2 : 2 ( 1 : 2 ) , 3 : 4 pen.

Stručně řečeno ,sehráli jsme nepříliš povedené utkání.Absence některých hráčů,ztráta formy(snad dočasná)našich klíčových záložníků,soubor dobře narostlých chasníků hrajících jednoduše,bojovně a důrazně,to vše už od začátku nasvědčovalo tomu,že dnes to nebude jednoduché. Přesto jsme už v 10.minutě dali šťastnou branku a měli další šanci,ale nijak nás to neuklidnilo,naopak to byli hosté,kteří příliš brzy srovnali a dokonce šli vzápětí do vedení dvěma krásnými brankami. Protrápili jsme se až do poločasu,když zvlášť ve středu hřiště jsme nepodrželi míč a hosté se dostávali k našemu vápnu velmi jednoduše nakopávanými balony a tam už mají typy hráčů,kteří jsou velmi nebezpeční.

Druhá půle se vyvíjela stejně,jen přibývalo šancí na obou stranách.Na té naší nejprve parádně zasáhl Lukáš F. ,když trestný kop hostí vytěsnil na tyč a poté přišla jeho minela,míč vyrazil před sebe,ale štěstí stálo při nás.I my jsme si vytvářeli šance,ale vypadalo to,že dnes nám není přáno.Až parádní střela Wildy B.znamenala vyrovnání a důvod k trapné disciplině dovednostní soutěže ,zvané pokutové kopy.A v těch jsme opravdu neuvěřitelně neúspěšní.

Získali jsme tedy bod,možná maximum,soupeř byl velmi nepříjemný a zaslouženě si odvezl body dva. Příští týden na letiště do Žacléře musíme s lepší formou,jinak nemáme nárok.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář