Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Havex - Lánov 1 : 1 ( 0 : 0 )

Že se ze zraněných základního kádru zatím nikdo nevrátí do sestavy,to byla jediná jistota před dalším mistrovským utkáním doma s mladým týmem Lánova.Ale klobouk dolů,hrající trenér se opět zhostil svého úkolu ,honit mladé zajíce soupeře ,se ctí.

Lánovští přijeli evidentně s respektem s několika dorostenci v základu,ale s přibývajícím časem se stále více osmělovali a hra se po počáteční naší převaze vyrovnala.Byly šance na obou stranách,ale přece jenom ta Vaška J.byla více než tutová.Ale ten nedokázal skórovat do prázdné branky, a když rozhodčí Mahrla neodpískal ze dvou možností ani jednu penaltu (!!) , šlo se do kabin za stavu 0 : 0.Střelecky se nám prostě moc nedaří, je samozřejmě znát absence tří hráčů,kteří v minulém ročníku sami dali 26 branek(Jiřička,Janoch a Grégr).

Druhá půle pokračovala v poklidném tempu až do 60.minuty,kdy hosté pronikli po pravé straně a krásnou přihrávku přes nedůrazného Citrona,proměnil Teichman ve vedoucí gól Lánova 0 : 1. Pak jsme hosty přece jen více přitlačili a bylo otázkou času ,kdy to tam spadne.Další neproměněné šance a výborný výkon hostujícího gólmana,držely vedení hostů.Až v 76.minutě se to podařilo,když dobře hrající Jirzič idealně uvolnil Ondru Z. a ten s trochou štěstí vyrovnal. Náš velký tlak pokračoval,ale jsou zápasy ,kdy Vám není souzeno. Když nádherná střela Ondry G. dvě minuty před koncem skolnčila na břevně,bylo hotovo a šlo se na penalty. A to není naše parádní disciplina.

Prémiový bod patří Lánovu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář