FK Havex - Pilníkov 5 : 1 ( 3 : 0 )

2. 5. 2011

Po dvou kolech ,které jsme sehráli proti mužstvům ze špice tabulky a získali jen jeden bod ,nás tentokrát čekal soupeř z nejspodnějšího patra a o to více se očekával plný bodový zisk. Opět za silného větru a na nerovném terénu(ano,všechna hřiště snad s vyjímkou Harty,jsou v hrozném stavu) jsme začali aktivně a s chutí a už v 8.minutě Honza J.pěkně z dálky trefil a Jambulani zaplaval - 1:0.V té době měl soupeř ještě dost sil a tak byl zápas vcelku vyrovnaný,ale nepříliš pohledný.Druhou branku vstřelil Martin J. z bezprostřední blízkosti po dorážce nezištné přihrávky Tomáše G.Ten byl autorem  třetí branky ,která byla určitě nejhezčí akcí zápasu.Pěkná kolmice Honzy J. na Miloše D.,ten patou sklepl TomašoviG.,který se svojí šajtlí nemýli.Paráda 3 : 0 do poločasu.

V druhé půli jsme předpokládali,že se bude jen dohrávat,zvláště když Martin J.dal svoji druhou branku zápasu, ale za stavu 4 : 0 houževnatí hosté využili naší chyby při vhazování,špatné bránění  na půlce a také nestandartní zákrok Lukáše F. a dali svoji čestnou branku.Na nějaký velký obrat ale sílu určitě neměli.A tak konečný stav stanovil až Petr P. hlavou: 5:1.

Povinné vítězstí se zase nerodilo až tak lehce jak napovídá výsledek.Útočníci prostě nehrají dobře,neproměňují šance a vystřelit na bránu mají asi zakázáno.V záloze byl vidět určitý posun k lepšímu ,hlavně u středové dvojice a dobrý výkon odvedli i krajní.Výkon Lukáše J.na kraji obrany lze hodnotit pozitivně,jen jeho disciplinovanost je nulová.

Zachráněni ještě nejsme,ale snad už příští týden ve Svobodě se tomu přiblížíme.