Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Havex - Svoboda 1 : 2 ( 1: 1 )

 

Takový zápas se popisuje velice těžko .Kdo neviděl neuvěří. Soupeř dával od prvních minut nepokrytě najevo , že si přijel pro bod a i těsnou porážkou by nepohrdl.Začal bránit v 9 lidech a spoléhal na šikovnost svých dvou matadorů vpředu : Doležala s Brejchou .Ti ale ani sami nečekali jak snadné je hrát na naše krajní obránce.Už ve 13.min.přišla obrovská hrubka Koldyse a Brejcha se v zakončení nemýlil 0 : 1.

Potom jsme ještě zvýšili tlak a Martin J. ve 23.min. konečně srovnal. Pak přišlo několik šancí,tu největší měl Miloš D.,sám před prázdnou bránou,ale nic z toho. Hosté stále polehávali,brečeli a snažili se ovlivnit měkkého rpzhodčího Chudobu. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu a všichni jsme byli přesvědčeni , že po přestávce naši borci rozhodnou.

Při hře na jednu branku jsme však předváděli jalovou hru ,nevěděli jsme si vůbec rady,  jak překonat obranný val na hranici vápna.Na držení míče se fotbal nehraje.A pak přišel trest .

Náhodně odkopnutého míče se zmocnil dobře hrající Brejcha ,zatáhl ho do šestnáctky,kde zahrál náš Tomáš D. rukou a z nařízené penalty šli hosté do vedení 1 : 2.

Času na změnu skore bylo dost , ale ne v tomto zápase.Zkušení hosté s vynikajícím Kynclem v brance si už výsledek pohlídali.Nebyl to hezký fotbal ani kdyby byl výsledek opačný.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář