FK Havex - Vítězná 0 : 2 ( 0 : 2 )

Jedině díky obětavosti některých(!!) kluků,kteří nastoupili s nedoléčeným zraněním a se sebezapřením,jsme byli vůbec schopni poskládat 11 lidí( včetně hrajícího kouče a brankáře v poli). Od toho se i odvíjel i průběh zápasu.

Zpočátku vyrovnané utkání, ale bez výraznějších šancí na obou stranách,přece jenom s větší snahou hrající hosté,pomalu získávali územní převahu.Tu vyjádřili vedoucí brankou po rohovém kopu,když míč prošel napříč celým malým vápnem  0 : 1. Snaha o vyrovnání se ale příliš nekonala a tak jediný Václav J. odevzdával stále maximum a díky tomu se dostal i do naší největší příležitosti zápasu : sám postupoval na brankáře hostí, ale nedal.Naopak hned z protiútoku Vítězná trestala.Pěkný centr před branku z našich,ještě se divících ,obránců nikdo nezasáhl a hostující útočník pohodlně skóroval.0 : 2. A minimálně do poločasu bylo po nás.

Do druhé půle jsme nastoupili přecejenom s větší chutí do hry a naše převaha narůstala,ale žádný drtivý tlak se nekonal.Hosté sice přestali hrát,ale my jsme nebyli schopni jejich pasivitu potrestat.

V klidu pak dospělo utkání k závěru a hosté si odvezli zaslouženě 3 body .