Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Havex Strážné - S.Dolní Branná 4 : 2

30. 8. 2010

 

 

    Odeháli jsme dobrý zápas s infarktovou vsuvkou.Další z několika derby,které nás čekají v letošním ročníku,se hrálo na podmáčeném hřišti na hranici regulérnosti. Začali jsme svižně a díky velmi dobré hře celé záložní řady jsme ovládli střed hřiště a brzy přišly i góly. Výborný Martin ´Píďa J.dal po narážečce první a druhou připojil po báječné přihrávce Miloše D. hlavou(!!) Tomáš G.

Byli jsme v této fázi jasně lepší a přišel i pokutový kop,který jsme však neproměnili a dokonce na krátko převzala Branná iniciativu,ale do poločasu se už nic nezmněnilo.Zato po přestávce jsme snad ještě byli v šatně a soupeř do 7.minuty  vyrovnal.Naštěstí Ondra Z.nachytal brankáře hostí nepřipraveného a vedli jsme 3 : 2 . Na konečných 4 : 2 upravil zdálky s chutí hrající Jarda H.krásným obloučkem do prázdné branky.

Je třeba pochválit celé mužstvo,že se i ve chvíli ,kdy se přestalo dařit, opět zvedlo a ukázalo svoji sílu.Tentokrát by to snad byla nespravedlnost ztratit body ale i  fotbal má někdy logiku.

Branky : Janoch , Grégr, Zarebski a Hampl

Diváků : 120     Rozhodčí Cerman   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

souhlas

Tudor,31. 8. 2010 15:39


jsem neutrál,ale opravdu velice kvalitní zápas,ve srovnání s holomajznou o den dřív v Hartě.Jen trochu víc umravnit hráče Branné a i oni budou hrát líp.Na Strážné chodím rád.

pochvala

fanda z Branný,31. 8. 2010 9:09

nádherný zápas-moc pěkný góly-výborný nasazení- ,,borci´´ z gambrinus ligy by si měli vzít příklad.Jen více takových zápasu...Strážné,zaslouženě výhralo.