FK Mostek - FK Strážné 1 : 3 ( 1 : 2 )

Na parádně připraveném mosteckém hřišti jsme nastoupili v trochu slátané sestavě ,ale přesto jsme už od prvních minut dávali jasně najevo , že nechceme odjet s prázdnou. Za prudkého deště jsme byli lepší ,dobře kombinovali a vytvářeli jsme si i šance. Několik jich zlikvidoval brankář domácích a něco jsme zahodili sami .Až krásná střela J.Jiřičky z asi 20metrů se ujmout prostě musela. Ale netrvalo dlouho a tentýž hráč zbytečně ztratil míč na polovině soupeře a k následnému odkopu se překvapivě dostal dřív útočník soupeře než L.Fesl. Ten pak fauloval a z nařízené penalty soupeř srovnal. Ale stále jsme měli územní převahu a v 36.min. zacentroval M.Janoch , domácí golman míč hloupě podběhl a na správném místě se nacházející M.Absolon zvýšil na 2 : 1.

Ve druhé části nás dostal Mostek pod tlak a někdy i se štěstím jsme drželi výsledek. Nebyli jsme schopni udržet míč a celá záloha přenechala iniciativu soupeři. I nepřesný rozhodčí Janata vnášel na hřiště nervozitu a tak jsme vyhlíželi konec. Teprve v 95.minutě všem utekl M.Janoch a definitivně rozhodl.Body byly hlavně za první půli, v té druhé nám asi docházely síly.