FK Mostek - FK Strážné 2 : 0 ( 0 . 0 )

Je to smutné , ale teprve druhý zápas nové sezony a my už  máme problémy se sestavou a to nejen kvůli zraněním. Na " letiště " Mostek jsme proto přijeli s tím, že bod bude dobrý. První minuty ale ukázaly ,že udržet rychlonohěho Laščuka v útoku domácích je opravdu problém. Než jsme se srovnali , měl dvě tutovky a nastřelil tyč.Přežili jsme a hru postupně vyrovnali ,dokonce byli i brankové příležitosti.M.Stejskal ,J.Jiřička ani O.Exnar však nedali a tak do kabin se šlo za stavu 0 : 0.

Bylo jasné ,že kdo dá gól vyhraje. Za velkého vedra začaly oběba týmům docházet síly a při hře mezi vápny i gólové šance. Až v 65.minutě po kopu z rohu napodruhé dorazil míč do naší sítě veterán Duchek. Pak jsme zatlačili domácí na jejich polovinu a snaha po vyrovnání byla veliká. Z ojedinělého protiútoku z dálky vystřelil už v té době nevýrazný Laščuk a L.Fesl jeho propagačku neudržel. Bylo rozhodnuto. Tlak do konce zápasu byl z naší strany jen bezzubý.

Odehráli jsme slušný zápas ,kterému by asi slušela více remíza ,ale odjeli jsme s prázdnou.

Ještě je třeba vyzdvihnout velice solidní výkon rozhodčího Fikejze.