FK Mostek - FK Strážné 4 : 2 ( 2 : 1 )

Už první jarní kolo naznačilo jaký je okresní přebor vyrovnaná soutěž. My jsme jeli na Mostka s určitými nadějemi, že se snad jedná o snadnějšího soupeře , než nás čekají v následujících kolech. Ale ten hned od první minuty dal jasně najevo co se s námi na velmi nerovném terénu bude dít. Tvrdý a chvílemi až fanatický přístup , včasné a nekompromisní napadání našich hráčů ,to a výborný útok domácích znamenalo zpočátku jejich drtivou převahu , která vyústila ve vedoucí branku. Ta nás přece jenom trochu probrala a nejen herně , ale i brankově jsme srovnali. Přesto nebyla naše hra dobrá , míče jsme předržovali , příliš mnoho přihrávek bylo nepřesných a hlavně jsme velice špatně bránili. To opět vedlo k brance jako přes kopírák - únik po straně ,přízemní centr přes malé vápno a jednoduchá dorážka. 2 : 1.

Do druhé části jsme nastoupili trochu pozměněni a podařilo se nám po hlavičce Srnyho a dorážce T.Grégra celkem brzy srovnat .Začalo to vypadat docela slibně, převzali jsme iniciativu , ale v 57.minutě byl faulován J.Jiřička a spadl tak nešťastně , že byl odvezen po 30minutovém čekání do nemocnice. Než jsme přeskupili řady a po zranění našeho klíčového hráče se začali koncentrovat, přišel prohraný souboj na půlicí čáře , opět únik po straně do naší rozhozené obrany a po nepovedené střele šťastný vedoucí gól domácích.

Příliš velký tlak ,který by dal naději na vyrovnání,jsme ale vyvinout bez Jiřičky nedokázali a tak 4.branka v 89.minutě ukončila naše trápení.