FK Strážné - Kocbeře

7. 6. 2010

FK Strážné -  Kocbeře

2 - 1

K dalšímu mistrovskému utkání přijeli hráči Kocbeře, kteří jsou stále ve hře o postup do 1.B třídy.Hrálo se za velmi teplého počasí což oběma mužstvům rychle ubíralo sil.V prvním poločase byla hra vyrovnaná a vcelku i pohledná z obou stran.Své dvě velké šance v prvním poločase nevyužil J.Jiřička, když dvakrát orazítkoval tyč soupeřové branky.Více šancí si již nikdo nevypracoval a tak se šlo do kabin za stavu 0 - 0.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil a bojovné hře chybělo pouze zakončení.To  napravil J.Jiřička , když po několika přihrávkách na jeden dotyk nechytatelnou střelou poslal domácí do vedení 1 - 0. Hosté neskládali zbraně a po vystřídání čersvích hráčů do pole  převzali iniciativu a po naší hrubé chybě  na kraji obrany pohodlně vyrovnali na 1 - 1. Se spravedlivou remízou se ale odmítl smířit asi nejlepší hráč nedělního odpoledne J. Jiřička, když další krásnou střelou, kterou hostující gólman podcenil, vsítil krásnou druhou braku 2 - 1

Hosté předvedli proč patří na špičku OP, i když na postup asi nemyslí ani oni sami.Celé utkání bylo velmi bojovné a tvrdé nikoliv však zákeřné. Zápas skvěle odřídil rozhodčí Nývlt, který nepřipustil jakékoliv výjevy , které na hřiště nepatří a tudíž byl celý zápas odehrán v takové atmosféře v jaké by se měla utkání na takovéto úrovni odehrávat.

Zvládli jsme další zápas s mužstvem s předních příček tabulky OP a je nutno dodat , že s velmi oslabeným týmem jsou naše výsledky i předvedená hra v posledních kolech překvapením.