FK Strážné - So Volanov 4 . 0 ( 2 : 0 )

Výsledky i postavení v tabulce našeho včerejšího soupeře napovídaly , že nás čeká asi těžký boj o třetí příčku. Ale realita byla jiná. Od prvních minut jsme jasně ,dalo by se říct , odevzdaného soupeře přehrávali ve všech řadách . Hráli jsme opravdu pohledný , jednoduchý fotbal a vytvářeli jsme si mnoho brankových příležitostí. Ale to byla naše největší slabina - jejich proměňování. Tutovky J.Mikiny , L.Kouřila nebo V.Jandy zůstaly nevyužity a tak až mládí rozhodlo. Po bezvadném pasu asi našeho nejlepšího hráče J.Plecháče zkušeně proměnil R.Hron a chvíli nato po dlouhém a přesném výkopu L.Fesla se trefil V.Zárybnický. Poločas zaslouženě 2 : 0.

Ve druhé půli jsme přece jenom polevili , ale soupeř neměl sílu na to , aby nás jakkoliv ohrozil . Až střídající A.Hampl a jeho neutuchající chuť dávat góly , výsledkem pohnula.Dvakrát se doslova prodral mezi hostující obranou a nezadržitelně skóroval. Mohli jsme přidat ještě další branky , ale J.Mikina a takéJ.Srnský neměli střelecký den. Výsledek 4 : 0 tak je pro hosty víc než milosrdný. Odehráli jsme velice solidní zápas ,který se určitě líbil i divákům a pochvalu zaslouží celý tým.