FK Strážné - B.Žacléř 2 : 1 ( 1 : 1 )

V 5 !.kole jsme narazili na dalšího adepta na postup do kraje a opět uspěli. To vítězství ale hodně bolelo. Baník po sestupu z B třídy postavil mladé ,ambiciozní mužstvo ,jehož největší předností asi bude rychlost a fyzická připravenost. Stejně tak se prezentoval i ve včerejším utkání.

Prvních 15minut byli hosté lepší , všude byli o krok dříve a pokud bychom se nevzpamatovali bylo by s námi zle . Naštěstí zhruba po třetině poločasu už jsme byli ve hře ( jen na okraj : v době když naši hráči přijížděli na stadion , mělo už mužstvo Baníku za sebou 20.minutovou rozcvičku ) a hra se vyrovnala. Dokonce přicházely šance a T.Grégr měl na noze jasný gól, jenže si na té noze zrovna stál a  když ani T.Jílek, ani znovu T.Grégr neuspěli , přicházely i tutovky hostů. Jednou tyć a jednou L.Fesl byli proti změně skore. Až samostatná akce M.Stejskala ,který byl sražen ve vápně znamenala penaltu , při které se J.Jiřička nemýlil - 1 :0.Když už se zdálo , že do kabin půjdeme s jednobrankovým vedením , přišla opět černá chvilka L.Fesla a  špatně vyražený míč vrátil snadno do brány M.Pech - 1 : 1.  Ve druhé části se začala projevovat lepší fyzička hostí , kteří získali herní převahu , ale góĺy jsme měli dávat my. Jen M.Stejskal se ocitl třikrát sám před brankářem , T.Jílek zazdil dvě tutovky a tak jsme mohli nakonec po nedorozumění mezi jinak skvěle hrajícím J.Plecháčem a L.Feslem inkasovat my.Ale trocha štěstí bylo na naší straně a kráčeli jsme k pokutovým kopům.Jenže s tím se nechtěl smířit soupeř a naivní otevřenou hrou přišel i o ten zřejmě zasloužený bod. Neúnavný T.Jílek dostal opět míč k úplně volnému M.Stejskalovi a ten už se konečně prosadil- 89.min.    2 : 1 . Baník asi bude hrát o postup, ale jednoduché to určitě mít nebude. A nám by to při takových výkonech na lepší střed mělo stačit.