FK Strážné - B.Žacléř 0 : 2 ( 0 : 1 )

Stále stejná písnička : když neproměníš ani ty největší šance a nedáváš góly , nemůžeš vyhrát. Na podmáčený terén a za stálého deště přijelo ambiciózní mužstvo Žacléře ,které v první čtvrthodině ukazovalo ,že si přijelo pro vítězství. Ale jeho převaha k velkým šancím nevedla ,naopak my jsme se začali osmělovat a hrozili z rychlých brejků. Ten , na jehož konci byl T.Jílek měl brankou skončit , ale bohužel vzápětí ze standartní situace hlavičkoval útočník Baníku v tísni na J.Balcara, ale ten lehký míč neudržel a na brankové čáře ho hosté dotlačili do sítě. 0 : 1 . Přesto jsme hráli dobře a vytvářeli si příležitosti :  Stejskal , Z8rybnický a znovu Jílek skórovat měli. Nastřelené břevno bylo málo.

I ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem ,ale jak už to bývá ,velká snaha o vyrovnání a opět neproměněná šance ( sám na brankáře L.Kouřil) dala příležitost hostům k rychlému protiútoku a P.Čurda  fauloval ve vápně . Baník penaltu proměnil a zbylých 20 minut zkušeně pohlídal.

Odehráli jsme utkání velice solidně , ale díky naší střelecké impotenci bez bodového efektu.  A taky nás zatím opustilo štěstí , bez kterého se to hrát nedá. Tak snad příště...