FK Strážné - Ba Rtyně 1 : 3 ( 0 : 3 )

Dohrávka podzimní části ročníku 2017 / 18 s Baníkem Rtyně se odehrála v zimní atmosféře na umělce ve Vrchlabí. A že naše mužstvo má ještě zimní přestávku bylo patrné jak na naší sestavě, tak na výkonu. Nastoupili všichni , kteří mají ruce a dvě nohy a když se během 1. poločasu zranili dva hráči bylo to s námi napováženou. Ale první tutovku jsme přesto měli my , ale A.Hampl sám před brankářem neproměnil. Vzápětí však O.Exnar nešťastně fauloval v rohu pokutového území a nařízenou penaltu L.Fesl sice vyrazil , ale exekutorovi pod nohy a ten z dorážky už nezaváhal. Soupeř nás začal přehrávat a naše oslabená defenziva nestíhala. A tak další dvě branky v naší síti ještě do přestávky, vyjadřovaly poměr sil na hřišti.

Druhá půle byla přece jenom vyrovnaná a dokonce jsme snížili na 1 : 3 , ale na víc to tentokrát nebylo. Ani Baník už nehrál kdoví co a tak se čekalo až rozhodčí Lebeda ukončí naše trápení.

Příští týden Vrchlabí a jelikož jsou Velikonoce a všechny vleky, penziony a restaurace ještě jsou v provozu , bude lepení sestavy opět problém. .Ale to už je obehraná písnička .