FK Strážné - Ba Rtyně 3 : 0 ( 0 : 0 )

Po nepovedeném sobotním zápase s tonoucími Bohuslavicemi, jsme v úterním vloženém kole hostili mužstvo Rtyně. Ti přijeli bez respektu a s velkou bojovností, zatímco na našich hráčích jakoby ležela sobotní deka. Množství pokažených přihrávek ,žádná střelba a tak o nějaké naší převaze se nedalo až do 30.minuty vůbec mluvit. To ale natáhl J.Jiřička ,ale bohužel trefil jen břevno a dobíhající M.Absolon ,ač sám , nedokázal zakončit. Přesto to byl signál k naší zlepšené hře ,do poločasu se ale už nic nestalo.

Druhá půle byla dlouho vyrovnaná, možná byla i převaha na straně hostí, ale tentokrát bylo štěstí nakloněno k nám. Po centru J.Balcara se míč od hostujícího obránce odrazil k M.Absolonovi, který se už nemýlil. 1 : 0. Uklidnili jsme se a při zabezpečené obraně vyráželi k nebezpečným brejkům. Nádherné kolmice J.Jiřičky na vystřídavšího M.Janocha , pak byly smrtící.Martin to v koncovce prostě umí a tak jednu branku dal po blafáku a druhou z penalty nařízené za faul na něj .3 : 0.takový rozdíl si Rtyně asi ani nezasloužila .