FK Strážné - Ba Rtyně 3 : 1 (2: 0)

Utkání dvou mužstev středu tabulky slibovalo pěkný ,bezstarostný fotbal s mnoha brankami. A téměř to tak bylo. Celý první poločas jsme hráli s chutí , dobře kombinovali a zkušeného soupeře. do ničeho nepustili. Naše převaha byla vyjádřena, i díky silnému větru, brankou J.Jiřičky přímo z rohu - 1 : 0. Svůj zlepšený výkon ozdobil pak krásnou brankou M.Janoch , když si v běhu precizně zpracoval dlouhý pas a levačkou nechytatelně skóroval - 2 : 0.

Ve druhé půli Rtyně zvýšenou snahou a samozřejmě i díky silné podpoře větru ,ovládla hřiště a našim borcům jakoby začaly docházet síly. Dvakrát musel zasahovat výborný L.Fesl a jen díky jemu jsme drželi dvoubrankové vedení. Pak ale hostující obrana vyrobila velkou hrubku při rozehrávce u vlastní branky, kterou využil dobrým napadáním M.Janoch a do prázdné branky zvýšil na 3 : 0. Soupeř však zbraně nesložil a čtvrthodinu před koncem snížil poměrně nepovedenou střelou z hranice šestnáctky , která (snad nerovným terénem) změnila směr a skončila za zády Feslíka. 3 : 1. Byla to však už jen korekce výsledku a tři body asi zaslouženě zůstaly doma.