FK Strážné - Baník Rtyně 1 : 2 ( 1 : 2 )

Když se ve vloženém středečním kole zranili další dva hráči , bylo jasné že k utkání o 4.místo v tabulce budeme sestavu lepit horko těžko. Chvíli trvalo ,než se hráči zorientovali a začátek patřil hostům. Přesto první tutovku měl na kopačkách M.Stejskal , ale neproměnil. Z protiútoku pak přišlo první varování , když Baník nastřelil tyč.Hra měla poměrně dobrou úroveň ,byla vyrovnaná , ale více šancí bylo na naší straně. Po jedné takové 100% ,kterou J.Jiřička trestuhodně nedal , hosté bleskově přešli do útoku a Jaroš z hranice vápna L.Fesla prostřelil.Ano stále platí : nedáš - dostaneš. Než jsme se stačili vzpamatovat "vyrobili" jsme roh a z něj se po odraženém míči opět Jaroš nemýlil- 0 : 2. Ještě do poločasu jsme ale snížili ,když se M.Stejskal dostal sám před brankáře hostí a mezi nohy skóroval. Těsný výsledek půle předurčoval vývoj druhé části. Tlačili jsme se k brance Baniku , ale branka byla pro nás nedobytná. Hosté dobře bránili, hru kouskovali a našich šancí bylo méně než v první půlce. Až úplně ke konci zápasu se zdál náš tlak takový , že to vypadalo na vyrovnání. Ale uprostřed jednoho z asi posledních útoků přišel velmi necitlivý závěrečný hvizd rozhodčího Pilného. To odstartovalo některé verbální projevy našich hráčů a celý jinak velmi korektně hraný zápas zakončil pan Pilný udělením červené karty do hloučku hráčů(dodatečně byl vybrán jako hříšník J.Jiřička) . Úplně zbytečné vyloučení po konci zápasu .