FK Strážné - Baník Rtyně 3 : 0 (2-0)

13. 6. 2013

FK Strážné - Baník Rtyně 3 : 0 ( 2 -0)

K dalšímu mistrovskému utkání přijeli na hřiště do Dolní Branné hráči Baníku Rtyně a ve velmi pohledném utkání jsme jednoznačně zvítězili 3 - 0

Od samého začátku utkání až do úplného závěru se dalo na fotbal dívat. Domácí hráči si během úvodních minut vytvořili tři brankové příležitosti. Hlavně povedená střela Pídi do břevna měla gólové parametry. Hosté předváděli kombinační fotbal a velmi tím přispěli ke kvalitě utkání, ale brankové příležitosti si prakticky nevypracovali žádné. Po dlouhém čekání na gól se nakonec prosadili domácí, když centr Jiřičky nekompromisně střelou zakončil O. Zaremba 1-0 Domácí měli i nadále mírnou převahu a po nádherném pasu Plechyho si J. Jiřička stejně krásně zpracoval míč obešel brankaře a zvýšil na 2-0.Za stejného výsledku se šlo i do kabin.

Druhý poločas se odehrál ve stejném duchu jako ten první. Domácí byli mírně lepší a hosté domácí branku prakticky neohrozili. A tak přišel ze strany domácích trest. K přímému kopu z hranice velkého vápna se postavil výborně hrající J.Jiřička a jeho střelu brankář hostů vyrazil pouze k dobíhajícímu Píďovi a ten konečně protrhl střeleckou smůlu 3-0. Zbytek utkání se odehrál v poklidu, když domácí zcela ovládli hru a předvedli asi  svůj nejlepší výkon v letošní sezoně.