FK Strážné - Baník Žacléř

13. 8. 2009

FK HAVEX Strážné : Baník Žacléř 3 : 0

Sestava: Fesl-Drinka,Čurda,Brádler,Skrbek-Slavík,Hampl,Grégr,Jiřička(89.Pfeifer)-Smolík(75.Grossman),Danihelka(85.Exnar)

K prvnímu mistrovskému utkání v OP jsme na domácím hřišti(v Dolní Branné) přivítali Baník Žacléř.Po rozpačité a nervózní čtvrt hodině jsme pomalu,ale jistě přebírali taktovku zápasu do svých rukou,stále se nám však nedařilo proměňovat gólové šance.Až se konečně ve 41.minutě trefil Miloš Danihelka.Následně se na Miloše vyfauloval hostující obránce a po druhé žluté(červené)kartě opustil hřiště. Ve druhém poločase bylo na hřišti převážně jenom jedno mužstvo.V 74. a 80.minutě se trefil Jarda Smolík a zaslouženě jsme vyhráli 3:0. Díky bojovnosti a dodržení taktických pokynů všech hráčů jsme získali první tři body v OP,jen tak dál.