22. 6. 2009

FK Havex Strážné - Bohuslavice   4 : 3

Sestava : Fesl - Drinka,Čurda,Brádler"C",Skrbek - Jiřička,Hampl,Grégr,Pfeifer(46.Absolon) - Danihelka(65.Faist),Slavík

Branky : Slavík,Danihelka,Absolon,Grégr

Poslední zápas III.třídy jsme odehráli proti celku Bohuslavic, byl také náš poslední na hřišti v Podhůří ( novou sezónu začínáme na hřišti v  D.Branné).

Vstup do zápasu se nám povedl a už ve druhé minutě,po přihrávce J.Jiřičky, skóroval J.Slavík. Vytvořili jsme si ještě tři šance,které zůstaly neproměněny. Bohuslavičtí se otřepali, vytvořili si tlak a ve 25.min. vyrovnali na 1:1. Naše odpověď  nasebe nenechala dlouho čekat a ve 28.min. zvyšuje M.Danihelka na 2:1. Naše hra byla chvílema, taková neurovnaná s nepřesnými přihrávkami, které dostávaly soupeře do hry. Ve 37.min. jsme inkasovali gól na 2:2 a to bylo v prvním poločase vše.

Začátek druhého poločasu nám opět vyšel. Ve 48.min. dává gól M.Absolon a v 52.min. T.Grégr, stav zápasu je hned 4:2. Převážná část druhého poločasu se odehrávala ve středu hřiště. Bylo vidět několik střel a šancí na obou stranách. Hosté z Bohuslavic v 76.min. ještě snížili na konečných 4:3 a my jsme mohli začít slavit jednu z nejúspěšnějších sezón stráženského fotbalu. Postup do OP, byl pro nás cíl, který jsme hravě splnili a doufám, že tam budeme hrát důstojnou roli.

Všem hráčům, funkcionářům a sponzorům chci poděkovat a těším se na další spolupráci.