FK Strážné - Dolní Kalná

17. 5. 2010

1 - 2

Za nepříznivého počasí a silného větru jsme přivítali hráče  z Dolní Kalné, kteří ještě nemají jistotu setrvání v OP . Do prvního poločasu vstoupili hosté aktivněji a byli lepším mužstvem.Po několika na sebe  navazujících chybách  našich hráčů, z čehož vyústil rohový kop, se hosté ujali vedení 1 - 0, když nikým neatakovaný hráč Kalné jednoduše poslal hosty hlavou do vedení.Ve 40minutě utkání už tak zdecimovaný team Strážného opustil pro zranění J. Hampl a do druhého poločasu musel nastoupit trenér Jiřička , aby alespoň srovnal počet hráčů na obou stranách. Rozestavení hráčů jsme byli nuceni pozměnit a jak se ukázalo bylo to velmi prospěšné. Na hřiště jako by přišlo jiné mužstvo, které se začalo alespoň pohybovat a snažit se o vyrovnání, které také po akci J. Jiřičky přišlo.Nutno říci , že bylo zcela zasloužené. Hru jsme nejen vyrovnali, ale začínali i přebírat iniciativu, když  k údivu všem T. Skrbek nikým neatakovaný zazmatkoval v našem pokutovém území a přesnou střelou k tyči poslal opět hosty do vedení. To byla rána pod pás z které jsme se již nevzpamatovali a utržili další prohru v domácím prostředí v Dolní Branné tentokrát 1 - 2.