FK Strážné - FC Lánov 2 : 0 (1 : 0)

Silně omlazené mužstvo Lánova s námi sehrálo za úmorného vedra vyrovnanou partii. Jelikož o body už určitě nešlo, bylo celých 90 minut o tom ,kdo v sobě najde víc chuti hrát. A také o zkušenosti. Zápas byl skutečně vyrovnaný , ale brankové příležitosti jsme si od počátku vytvářeli  spíše my.Hlavně tutovka R.Sokola skončila jen na břevně. Ale přece jenom po pěkné přihrávce O.Zarebskeho přesně zakončil M.Zajíc a do kabin jsme šli za stavu 1 : 0.

Do druhé části musely přijít , opět pro zranění , změny v sestavě, ale svoji územní převahu hosté nevyužili.Naopak z protiútoků jsme měli trestat , ale zůstalo jen u zahozených šancí. V 65.minutě vysunul T.Grégr nádherně O.Zarebu a ten postupoval sám na branku hostí a na podruhé proměnil. Pak už lánovští neměli sílu s výsledkem něco udělat.