FK Strážné - FC Mladé Buky 1 : 0 (0 : 0)

Za stálého deště v chladném počasí , ale na výborně připraveném hřišti, jsme ve druhém jarním kole hostili lídra přeboru Ml.Buky.  Už od prvních minut bylo zřejmé, že hosté přijeli hrát fotbal a rozdávat body určitě neměli v úmyslu. Brzy si vytvořili územní převahu , ale brankové příležitosti nepřicházeli. My jsme velice pozorně bránili a podnikali rychlé protiútoky , z kterých alespoň dva měly skončit brankou. No ale ani M.Stejskal ani M.Janoch své šance neproměnii a naopak hostě se ke konci první půle ke svým tutovkám také dostali, ale parádně je vychytal L.Fesl. Opravdu herně nadprůměrný poločas skončil 0 : 0 , což asi zatím vyhovovalo oběma týmům.

Ve druhé části to zpočátku opět byli běhaví hosté . kteří si vytvořili územní převahu ,ale žádné dramatické situace před naší brankou se nekonaly. Výborně hrající domácí obrana a velice nebezpečná dvojice útočníků Srnský a Stejskal se nakonec dočkali a posledně jmenovaný přízemní střelou k tyči překvapil buckého brankáře - 1 : 0 . Držení míče bylo určitě na straně hostujícího mužstva , ale s blížícim se koncem utkání přibývala u nich nervozita a zbytečné diskuze s rozhodčím k úspěchu nevedly. Těsné vítězství a tři body pro nás ale v celkovém pohledu na tabulku nic neznamenají a musíme konstatovat , že i přes porážku jsou naši včerejší soupeři zaslouženě jediným kandidátem na postup do kraje.